Javascript אינו מופעל בדפדפן שלך. הפעל אותו על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך.

לקום מהספה

רוני דואני

זמרת פופ שחקנית ומגישה בעברה ויזמית בתחום הכושר בהווה

רוני דואני

ההרצאות / סדנאות

 • ההרצאה "לקום מהספה"

  כל כך הרבה שנים אנחנו הולכים והולכות במסלול מסויים,  אולי פעם חלמנו על המסלול הזה, אולי נקלענו אליו במקרה, אבל עכשיו די! זה כבר לא מתאים.

  מתי ואיך יגיע הרגע שיגרום לנו לקחת את המושכות בידיים ולשנות כיוון?

  רוני דואני הגשימה את החלום הגדול שלה בגיל 16 כשהפכה לרוני סופר סטאר – הצלחה, פרסום, כסף, קמפיינים באיים טרופיים.
  רוני הייתה בטוחה שככה זה יהיה כל החיים. הבעיה שהחלום של גיל 16, פחות התאים לחיים בגיל 30, כי הנה מה שאתם לא יודעים – להיות שחקן, או זמר, או מגיש, זה בעיקר לשבת בבית ולחכות לתפקיד, או האלבום הבא.  
  בצעד שהוא נדיר, בשואו ביזנס, רוני החליטה לנטוש את הקריירה שלה כזמרת ולהפוך ליזמית בתחום הספורט.

  קל,  זה לא היה.

  היו ייסורי גמילה מהבמה, הייתה תחושת החמצה, היו טוקבקים אכזריים, אבל רוני התעקשה על חיים טובים יותר.

  השנה, חמש שנים אחרי ההחלטה ההיא, רוני גם כיכבה בפסטיגל וגם הוסיפה עוד אלפי מנויים למכון הכושר שלה.

  כולנו יכולים למצוא את עצמנו בסיפור הזה – אנחנו מרגישים או מרגישות, שהמסלול שהלכנו בו מגיל צעיר, כבר לא מתאים לנו - אולי הוא לא מתגמל, אולי הוא לא מספק, אבל אנחנו מפחדים לחתוך ולפנות לכיוון אחר. חבל...

  במפגש אינטימי עם רוני, תוכלו לשמוע מה היה רגע השפל ב"מירוץ למיליון", שהוביל להחלטה לעבור מהבמה לסטודיו, למי היא חייבת את האומץ להיכנס לעולם חדש ולא מוכר ומה היה הרגע שבו היא ידעה שהיא ויתרה על רוני סופר סטאר לטובת רוני דואני.

 • הסדנא: אימון אונליין בזום

  אימון אונליין 1 על 1 עם רוני דואני  שישודר בזום מהסטודיו שלה - BOOST
  משך האימון הוא 45 דקות ולרוב הוא אימון  גוף שלם המותאם לכלל האוכלוסיה ללא צרכים מיוחדים למעט בקבוק מים ומגבת.


  לאימון מותאם לקוח יש לקיים שיחת תיאום ציפיות לגבי תוכן האימון ומיקוד ספציפי אם ידרש.

גלריית וידיאו של המרצה

אודות המרצה

רוני דואני נולדה בראשון לציון, לפני 34 שנים תחת השם לירון, אבל אף אחד מעולם לא קרא לה ככה – תמיד זה היה רק רוני, עד שבגיל 18, השם שונה רשמית בתעודת הזהות.

כילדה רוני שרה ורקדה תמיד ובגיל 15, כשהייתה חלק מקבוצת המעודדות של מכבי תל אביב, הוחתמה על ידי חברת תקליטים. שנה וחצי אחר כך, "התפוצץ" הסינגל הראשון שלה "סופסטאר" ורוני פרצה ככוכבת פופ. האלבום שלה זכה באלבום זהב, היא זכתה בתואר זמרת השנה ומכאן המריאה הקריירה שלה לעוד 3 אלבומים, השתתפות ב 3 פסטיגלים, 6 מופעי ילדים, דיבוב של סרטים מצויירים, משחק בסדרות טלויזיה הגשה בערוץ הילדים וכמובן הקמפיינים שנלווים להצלחה כזאת.

בגיל 19, רוני התגייסה לצה"ל ולקראת שחרור פגשה את בעלה לעתיד חן מונצז'.

בשנת 2015, כשהיא בת 29, רוני החליטה לפנות לתחום הכושר – היא התחילה לייבא לארץ שיטת אימונים חדשה על גלשן, שנקראת "סרף סט" ולאחר שהתמחתה בתחום, פתחה יחד עם בעלה ושני שותפים נוספים, את מכון הכושר "boost" בתל אביב. בעקבות הקורונה פעילות המכון, התרחבה גם לתחום האונליין.

כיום רוני היא אמא לשניים, נורי בן ה 4 ומאיה בת שנה, היא מתגוררת בתל אביב, מנהלת ומאמנת בסטודיו שלה והשנה גם הגישה תכנית כושר יומית בערוץ הספורט. למרות שהכריזה לפני שנתיים על פרישה מהבמה, רוני השתתפה בחנוכה האחרון בפסטיגל יחד עם נועה קירל, בשיר שאיתו הופיעה בפסטיגל הראשון שלה בגיל 18.