Javascript אינו מופעל בדפדפן שלך. הפעל אותו על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך.

הדרך שלי

יובל שם טוב

ילד דחוי, בעל בעיות קשב וריכוז, עם דמיון מופרע הופך לכוכב ילדים המוביל בישראל! הדרך למעלה הייתה ארוכה ולוותה בהרבה דלתות סגורות אך יובל לא קיבל "לא" והפך כל חיסרון ליתרון.

יובל שם טוב

ההרצאה / הסדנא

 • ההרצאה: הדרך שלי

  רבים מכירים את יובל שם טוב כמי שעומד מאחורי מותג הילדים המצליח "יובל המבולבל". 

  שם טוב, שעובד בסיר לחץ תמידי מתוך רצון לא לאכזב אף לקוח ואף ילד, עבר דרך ארוכה מאוד עד שפרץ את תקרת הזכוכית וזכה להצלחה אדירה.
  הצלחה ש(גם) גבתה ממנו מחיר אישי כבד.  

  בהרצאתו "הדרך שלי" יובל פותח את הלב וחולק עם הקהל את סיפורו האישי (כמו שלא סופר מעולם)
  כיצד הפך מילד דחוי עם הפרעות קשב ודמיון מפותח לאחד מכוכבי הילדים הגדולים בארץ.
  איך פילס את דרכו לצמרת, שלוותה בהמון דלתות שנסגרו בפניו, ומצא דרכים יצירתיות להפוך כל "לא" ל"כן"! וכל חסרון ליתרון. 
  איך הרצון שיאהבו אותו גרם לו להתבלבל בדרך, ומה עומד מאחורי הפרשייה שהסעירה את המדינה וטלטלה את חייו.

  אורך ההרצאה: שעה

  מפרט טכני: מקרן , בארקו והגברה + מיקרופון אלחוטי / מדונה

אודות המרצה

יובל שם טוב או בשמו השני יובל המבולבל, נולד בירושלים וגדל כילד קצת שונה, מופנם וסגור אך בעל דמיון עשיר. עם השנים הוא מצא את דרך ההומור שלו כמפתח למקום בחברה בקרב בני גילו  ומהר מאוד הפכך ל״ליצן הכיתה״.  כשהתגייס לצבא התקבל ללהקת הנח״ל אך מאחר שהיה  עם פרופיל קרבי נשלח ליחידה קרבית בחטיבת הנח״ל, שם למד עיקרון שהקנה לו את הדרך להתקדם מאוחר יותר בקריירה: דבקות במשימה לאור המטרה. יובל סיים את השירות הצבאי בדרגת סגן כמפקד צוות ומדריך קציני חי״ר בבה״ד 1-בית הספר לקצינים. ​
לאחר השחרור מצה״ל החליט להגשים את חלום הילדות שלו, להופיע ולשמח ילדים. הוא ניסה  להתקבל להפקות וערוצי ילדים אך כולם סגרו את דלתם בפניו . יובל לקח החלטה חשובה  להתחיל בקטן ולצמוח לאט לאט. הוא התחיל  להופיע בימי הולדת וצוותי בידור עם הדמות ״יובל המבולבל״ וכך צבר ניסיון בהופעות מול ילדים ולמד כיצד להגיע אל ליבם ואיך להצחיק ולרגש אותם.       לאחר יותר מעשור של אינספור הופעות החליט להוציא את כל חסכונותיו על קלטת הילדים הראשונה שלו  "יובל המבולבל" שהייתה קפיצת מדרגה עבורו. הקלטת עוסקת בדמותו של יובל המבולבל - ילד מוזר ומצחיק ללא גיל ומעבירה מסרים הקשורים בעיקר לביטחון עצמי, התמודדות עם חסרונות דרך צחוק, דמיון מודרך וקבלת השונה לצד הומור חדש בעולם הילדים.

את ההשראה לשירים ולמסרים שאב יובל  מזיכרונות הילדות שלו וכתב אותם כתרפיה עצמית. השירים והמסרים נגעו בליבם של ילדים והורים רבים ולאחר כשנה, הפכה הקלטת לנמכרת ביותר בישראל והתופעה של יובל המבולבל פרצה מפה לאוזן. ​​
מאז ועד היום המשכתי במופעי חנוכה שונים כתב את ״גיבורי האור״, הופיע בהצגות הילדים: צחוק של ילד, כוכב המשאלות, מר עגבנייה ופינוקיו.  כתב את הסרטים: טוב לצחוק, המסע אל הכוכב ועולמו של יובל המבולבל, הופיע בתפקידי אורח בסרטי קולנוע לילדים, השתתף בקמפיינים של רשתות שונות. כתב ספר ילדים ״המסע אל הכוכב״ ופתח בית ספר לאמני ילדים שנקרא ״הדרך שלי״- בו אני מלווה ומכשיר את הדור הבא של אמני ילדים.​   לאחר יותר מעשור של אינספור הופעות החלטתי להוציא את כל חסכונותיי על קלטת הילדים הראשונה שלי "יובל המבולבל" שהייתה קפיצת מדרגה עבורי.   הקלטת עוסקת בדמותו של יובל המבולבל - ילד מוזר ומצחיק ללא גיל ומעבירה מסרים הקשורים בעיקר לביטחון עצמי, התמודדות עם חסרונות דרך צחוק, דמיון מודרך וקבלת השונה לצד הומור חדש בעולם הילדים.