Javascript אינו מופעל בדפדפן שלך. הפעל אותו על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך.

כי תמיד יש בך עוד דיווש אחד

חנוך רדליך

מבכירי רוכבי אופני ההרים בישראל  ומוביל סצנת האולטרה אנדורנס . הרבה כורכר, עליות  וסינגלים עברו תחת רגליו והוא עדיין מחפש את הקצוות של היכולת האנושית. רק תנו לו אוכל ומים, והוא יגיע לשם.
משתתף בתחרויות רכיבה למרחקי אולטרה באורך אלפי ק"מ.

חנוך רדליך

ההרצאה / הסדנא

 • ההרצאה: ״כי תמיד יש בך עוד דיווש אחד״


  חנוך רדליך  מתמחה ברכיבה למרחקי אולטרה 1500 - 4500 ק"מ. ההרצאה של חנוך היא מסע ארוך של אדם שסף הכאב שלו פשוט אינו קיים. אדם הרגיל  לרכב 22 שעות ביממה בתחרויות האולטרה בהן הוא משתתף ובשאר הזמן להספיק לישון, לאכול ולהתארגן ליעד הבא. האופניים שלו הם גם הבית שלו בכל מסע ויש עליהם הכל - משטח שינה, שק שינה תרמי, בגדי החלפה, שתי פנימיות רזרביות, חוט ומחט, כלי עבודה, חמישה בקבוקי מים ומזון לדרך. 
  "24 שנים אני רוכב על אופני הרים. 24 שנים בטייץ. לפעמים אני מרגיש שכבר ראיתי הכל. שכבר חוויתי יותר ממה שבאמת צריך אדם. לפעמים אני עייף.  ראיתי את עולם האופניים משתנה לבלי הכר בשני עשורים, תוך דיווש בלתי פוסק וגמיאת מרחקים לא הגיוניים בעליל.
  וניסיתי הכל. ה כ ל. עשיתי מאמץ, ועודי משתדל, לגעת בכל תחום רכיבה אשר קיים. גררתי אחרי את המשפחה לכל קצוות הארץ והעולם, כדי שיקחו חלק בטירוף שלי, או שפשוט יאספו אותי כי נפצעתי."

  חנוך רדליך, מנצח תחרות אופני ההרים הקשה בעולם- האריזונה טרייל שנערכה ב 2019, 
  מספר ומשתף את הקהל בתעצומות הנפש והגוף הנדרשות כדי לסיים ולנצח את האתגר הקשה מכל, ועל הדרך בה הבטחה קטנה אחת שנתן לאביו אברהם, דקות לפני מותו, החזיקה אותו ברגעים הקשים בחייו. בהרצאה מספר חנוך על הכאבים, הבדידות והמשברים העמוקים של הרוכב למרחקים ארוכים, ועל הדרך שאדם- כל אדם- יכול וצריך לעשות כדי להתעלות על כל מה שעומד מולו, כדי לצאת כשידו על העליונה.


   

גלריית וידיאו של המרצה

אודות המרצה

חנוך רדליך (נולד ב-12 בינואר 1981) הוא רוכב אופני הרים ישראלי, המתמחה בתחרויות אולטרה אנדורנס. כותב במגזיני אופניים שונים, ובוחן ציוד ואופניים מאז 2007. מדריך קבוצות ומאמן רכיבה. 
חנוך נולד וגדל במושב שדי חמד, ומתגורר כיום עם משפחתו (נשוי ואב לשניים) ביקנעם עלית.  חנוך החל לרכוב כנער צעיר, והתחיל להתחרות כרוכב עלית בשנת 2003. היה לרוכב אופני ההרים הישראלי הראשון שיצא להתחרות בארצות הברית, שם רכב תחת קבוצת Trek המקצוענית, למשך ארבע עונות (2005-2008). בשיאו ניצח תחרויות איזוריות בקליפורניה, יוטה וקולורדו, ודורג בין-40 הרוכבים המובילים בארצות הברית בסבב האמריקאי.  במקביל השתתף וניצח חנוך את כל תחרויות הסינגלספיד ההיתוליות שהתקיימו בישראל, ואף סיים במקום השישי באליפות העולם בסינגלספיד, שנערכה באירלנד בשנת 2011.  חנוך ידוע כרוכב שאוהב ״להתנסות״ בסגנונות שונים של רכיבה, והוא נוהג להשתתף בכל ענף חדש שקם בתחום האופניים: סינגלספיד, אול מאונטיין (אלוף סבב ״red rain” בשנת 2012), ליגת ה-GC (מנצח הסבב ב-2017), ותחרויות אולטרה אנדורנס. 

חנוך מתמחה מאז 2012 בסגנון האולטרה אנדורנס- רכיבה למרחקים ארוכים מאד, של מאות ואף אלפי קילומטרים, עם כל הציוד, הביגוד והתזונה הנדרשים- על האופניים.  סגנון הרכיבה הזה, הנקרא Bikepacking, תופס תאוצה משמעותית בעולם ובישראל מאז 2010, וחנוך נחשב למוביל התחום התחרותי של ה-Bikepacking בישראל. בשנת 2012 יצא חנוך להשתתף בתחרות אופני ההרים הארוכה בעולם, ה-Tour Divide, אשר חוצה את ארצות הברית, אך לא סיים בשל פציעה בגידי האכילס.  בשנת 2014 ניצח חנוך את תחרות ה-Bikepacking הראשונה שנערכה בישראל, ה-HLC (מרחק של 1450 קילומטרים) בפער של יותר מ-40 שעות מן המקום השני.  שנתיים מאוחר יותר רכב חנוך את ה-HLC הלוך וחזור באופן רציף (2900 קילומטרים), ואף ניצח את התחרות שוב, וקבע את שיא המסלול- 6 ימים, 11 שעות ו-29 דקות. שיא שמחזיק עד היום.  בין לבין, ניצח חנוך את תחרויות 24 השעות שנערכו בארץ, ויצר לעצמו אתגרים יוצאי דופן, כמו רכיבה של 24 שעות על טריינר, 24 שעות בהקפה ב״ראש ציפור״ וברכיבות אתגריות נוספות. 

מאז ועד היום (תחילת 2019) ניצח חנוך כל תחרות Bikepacking אשר השתתף בה בישראל (Red2Dead, נון סטופ 700, P2P ועוד...).  חנוך ממשיך להתחרות גם היום (2019), עוסק בנוסף בהרצאות על החוויות שעבר ועל מצוינות בתחום האולטרה אנדורנס.