Javascript אינו מופעל בדפדפן שלך. הפעל אותו על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך.

העוצמות שבך

גיל מרנץ'

הרבה לפני שהפך לנינג'ה החדש של ישראל, גיל מרנץ התמודד במשך שנים עם לא מעט קשיים, שכללו התבגרות ללא הורים בשטח, לצד סביבה מסוכנת ואלימה. רגע לפני שהסתבך עם החוק, עבר גיל מרנץ מהפך ששינה את נתיב חייו וגרם לו להפוך עוצמות של תסכול וכאב לעוצמות חיוביות של אמונה והתפתחות אישית. עכשיו, אחרי שזכה ב"נינג'ה ישראל", הוא חולם ללמד צעירים מניסיונו האישי: "זה הייעוד שלי"

גיל מרנץ'

ההרצאות / סדנאות

 • ההרצאה "העוצמות שבך"

  בהרצאתו ''העוצמות שבך'', גיל מרנץ' חולק עם הקהל בצורה חשופה וכנה את סיפור חייו כמתבגר להורים גרושים, שעבר לגור לבד בגיל 15 והסתבך בתקריות אלימות, ועד לאותו רגע מכונן שבו הבין שההתנהגות שלו, לא פוגעת רק בו אלא גם באנשים שהוא אוהב והחליט להפוך עוצמות של תסכול, כאב והתנהגות אלימה לעוצמות חיוביות של אמונה והתפתחות אישית.             

  מעבר להצצה אל הדרך שעשה ואל מאחורי הקלעים הסוערים של תוכנית הטלוויזיה המצליחה נינג'ה ישראל גיל נותן לקהל כלים פרקטיים לאמונה, דבקות במטרה וגילוי העוצמות שבך – אותן עוצמות שהביאו אותו לניצחון עליו חלם תקופה ארוכה

  "השנה וחצי האחרונות היו מאוד מאתגרות בשבילי, הצבתי לעצמי מטרה ונדרשתי להקריב הרבה בשביל להשיג אותה, החל מלוותר על יציאות עם חברים ועד הורדה בשעות העבודה וירידה משמעותית בהכנסה שלי. הבנתי שאני רוצה לתת את כל כולי בעבודה הקשה הזו וזה היה ברור לי ששווה לי להקריב ולוותר על דברים מסוימים בשביל להגיע לאן שאני מאמין בלב שלם שאני יכול להגיע!" בשביל להגיע לאן שהגעתי הייתי מוכן לעבוד על כל המישורים שנדרשו. עכשיו המטרה שלי היא להעביר את המסר הזה אליכם - איך לבנות תהליך נכון שיביא לתוצאות מצוינות. האופן שבה התהליך הפיזי הולך יד ביד עם התהליך המנטלי - בניית "המשחק המנטלי". אלה הדברים שיביאו לביצועים הטובים ביותר, גם בזמן אמת, כשההתרגשות משתוללת.

 • יסודות הנינג'ה - הסדנא


  חולמים לקחת את הכושר שלכם לשלב הבא?
  מתים לנתר בין מטוטלות כפולות בסטייל?
  מפנטזים על הרגע בו ניב רסקין יצעק 
  את שמכם בהתרגשות?

  נגמרו התירוצים – הצטרפו לקורס הנינג'ה שלנו בהובלת האיש והשרירים גיל מרנץ, זוכה העונה השנייה של "נינג'ה ישראל"!

  בקורס תעבדו על טכניקה, סיבולת שריר, טווחי תנועה ושרירי ליבה.

  תלמדו את האלמנטים המרכזיים בעולם הנינג'ה: סווינג, FOOT PLACEMENT, מעברי אחיזות החזקת הגוף ושיפור המערכת יחסים עם הגוף שלכם.

  השיעורים ייערכו ברמות קושי שונות ויותאמו באופן אישי לכל משתתף, לפי יכולתו ושאיפותיו.

  על המדריך

  גיל מרנץ זוכה העונה השנייה של נינג'ה ישראל הוא מאמן אישי, קבוצתי, מסמיך מאמני כושר ויועץ כושר גופני. הוא מתמחה בנינג'ה, פארקור וקליסטניקס בעל ניסיון של שנים בלימוד ואימון תנועה.

  מה נדרש להשתתפות בקורס

  רקע ספורטיבי, כושר בסיסי, יכולת תלייה בשתי ידיים רצון ומוטיבציה

  בסוף כל מפגש ינתנו " שיעורי בית " לביצוע

  משך כל מפגש: 60דק

   מפגש 1

  היכרות, טכניקה ותרגולים. נלמד איך להחזיק נכון את הגוף שלנו ואיך לשפר את היציבות והחוזק.

   מפגש 2

  נתרגל את הפעולות, התנועות והתרגילים שלמדנו במפגש הראשון, נשפר ונלטש אותם.

   מפגש 3

  חלוקה לקבוצות, עבודת צוות ומשימת גיבוש קבוצתית שתשלב התמודדות עם 6 מכשולים שונים, ללא נגיעה ברצפה.

  משימת שליחים, במסגרת קבוצתית, ומשימת יחידים על מכשולים בודדים כמו סטפר ומנקי בר.

   מפגש 4

  משימת היחידים. תחרות בין הקבוצות על מכשולים בודדים. כל קבוצה תבחר שני נציגים לכל אחד מהמכשולים, שיתחרה

  ראש בראש מול נציגי הקבוצות האחרות.

   מפגש 5

  משימת הגמר, על מסלול נינג'ה ארוך .
  מי יצליח לעבור את כל שמונת המכשולים, ומי יעשה זאת בזמן הכי טוב ומשם לסיכום ומשו"ב.

 • אימון ב- ZOOM

  "WORK OUT WITH THE BEST" נולדה בעיצומו של משבר הקורונה.
  כשכולנו היינו בסגר ולא יכולנו ללכת למכון הכושר או לצאת לרוץ וחיפשנו אלנטרנטיבה.
  גם ספורטאי על עם הישגים ויכולת פנומנאלית בתחום ההתמחות שלהם,  מצאו את עצמם מתאמנים בחלל אלטרנטיבי בזמני סגר ובכלל.

  חשבתי שזה רעיון מעולה לחבר בינם וביניכם, לעלות מולכם לאימון אונליין בזום ולהתאמן יחד עם כל מה שיש לכם בבית או במשרד.
   ההצלחה הייתה כבירה והביקוש לאימונים באונליין המשיכו גם כשהסגר בוטל. 

  למי זה מתאים? האימון מתאים לכולם ולכל תרגיל יהיו מספר דרגות קושי. לא תאמינו מה אפשר לעשות עם כסא, כדור, מטאטא, או שישיית מים מינראליים (:
  משך האימון: האימונים נמשכים 45 דק 
  איך זה מתבצע: המאמן משדר בזום מהבית משני מסכים  - אחד לצילום והשני לראות אתכם ולוודא שאתם ממלאים אחרי ההוראות (:
  מה באימון: כל אימון מתחיל בפתיח השראתי של המאמן על ענף הספורט בו הוא מתמחה וה"אני מאמין שלו".הסבר על האימון ומה הוא כולל, חימום קצר ויוצאים לדרך!
  שאלות: אפשר לשאול לכל אורך האימון בצ'אט ובסוף האימון ישאר מספיק זמן לשאלות.

  -ניתן לשדר גם מאולפן לבחירת הלקוח.

גלריית וידיאו של המרצה

אודות המרצה

גיל התחיל לעסוק בספורט בבית הספר היסודי. הוא הייה מסוג האנשים ההולכים לחוג במשך מספר חודשים ואז עוזבים ומחפשים את החוג הבא, האתגר הבא, משהו שירגש. עבר מטניס שולחן לאומנויות לחימה, לכדורסל, לכדורגל וכו'. שום דבר לא תפס. בסופו של דבר גיל החליט בתקופת התיכון שספורט לא מעניין אותו יותר והוא הפסיק לעסוק בו  לחלוטין.    

בצבא שובץ כלוחם בגדוד הסיור של חטיבת הנח"ל. במהלך האימונים שם גילה מחדש את האהבה שלו לספורט, ובפרט לאימוני הכח והאינטרוולים. בהמשך נפצע  והועבר לתפקיד מדריך בבית הספר להכשרות. גם לאחר שחזר  לתפקוד מלא, לא הייה כשיר לחזור לצוות ונשאר בתפקיד מדריך. כדי להפיק את המירב מזמנו  החליט להתחיל ללכת לחדר הכושר. לאט לאט התחיל להרגיש כמה זה עושה לו טוב. גיל איתגר את עצמו  במשקלים בתרגילי סקווט, דד ליפט, ולחיצת חזה. בו-בזמן הוא מאד אהב את האתגר שקיים בתרגילי שונים של מתח, שכיבות שמיכה ותרגילי משקל גוף שראה  ביוטיוב.  גיל הבין  שהוא רוצה ללמוד יותר על התחום.  

לקראת סוף השירות החליט ללכת ללמוד בוינגייט. סיים  קורס מאמנים אישיים ומדריכי חדר כושר שם והרגשי שאינו   יודע מספיק. הרעב לידע  עורר אותו ללמידה עצמית - אנטומיה וקינסיולוגיה. והוא הקדיש לכך זמן קבוע מידי יום. . באותה תקופה עבר  לאימונים המבוססים כמעט לחלוטין אך ורק על משקל גוף. התחיל לעבוד כמאמן בחדר כושר ולאחר מספר חודשים נחשף  לשיטת עידו פורטל. במסגרת האימונים שם ראה אנשים עומדים על הידיים, עושים דברים סופר מעניינים עם הגוף שלהם בלבד, והבין  שזה מקום טוב בשבילו ללמוד ולהתפתח. שם הכיר  את עולם הטבעות, עולם עמידות הידיים ובעיקר עולם התנועה. העיסוק בשיטה פתח לו את הראש וגרם לו להסתכל בצורה שונה על מבנה הגוף והתנועה שלנו. 

אחרי כשנה וחצי תחת אימונים בשיטת עידו פורטל, התחיל גיל לחקור את עולם הכח והסטטיקה של משקל הגוף. גיל גילה סוג אימונים שנקרא קליסטניקס שבו משפרים את הגוף על ידי שימוש בגוף בלבד. בקליסטניקס היו הרבה דברים דומים לשיטת עידו פורטל אך גם מאוד שונים בצורת ההתקדמות, בהסברים התנועתיים ובסף היכולות.

בדיוק אז הגיעה לארץ התוכנית נינג'ה ישראל. גיל  מאד אהב את התוכנית האמריקאית, וחשב לעצמו שמעולם לא השקיע את כל כולו להשגת מטרה מסוימת. "הנה משהו להשקיע בו" אמרתי לעצמי. והחליט לקחת את זה כפרויקט, בעיקר כדי לראות מה יקרה, האם הוא מסוגל להתמיד ולהשקיע במשהו, לתת את כל מה שיש לו, ואם כן - כמה גבוה הוא מסוגל להגיע. - הוא רצה לנצח (: