Javascript אינו מופעל בדפדפן שלך. הפעל אותו על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך.
נטע גנור

בגיל 15, הפכה נטע ברגע אחד למשותקת בארבע גפיים בעקבות שבץ של חוט השדרה, תופעה נדירה מאוד שמתרחשת אצל אחד למיליון וחצי אנשים. הפגיעה שלה היא בחוט השדרה של חוליות הצוואר. כיום נטע היא בעלת תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני עם תזה במנהל עסקים ומערכות מידע. היא עובדת כבר כ-15 שנה ב"אפלייד מטיריאלס", במחלקת מערכות המידע הגלובלית של החברה. במסגרת תפקידה היא עוסקת בעיקר בבנייה של אפליקציות עסקיות, בעיצוב חווית משתמש ובהטמעה של מערכות לשיתוף וניהול ידע בארגון. בנוסף לעבודתה, נטע מציירת כבר 23 שנה עם מכחול באמצעות הפה וחברה מזה כ-14 שנים בארגון 'אמני הציור בפה או ברגל' הבינלאומי, אשר מפיק מוצרים מציוריהם של כ-700 ציירים ברחבי העולם. היא ציירת מחוננת ויצירותיה הוצגו בתערוכות שונות בארץ ובעולם. היא מרצה בפני גופים שונים, לרבות מוסדות חינוך, חברות וקבוצות פרטיות.

ניתן להתרשם מסיפורה ומציוריה של נטע באתר האישי שלה: http://www.nettaganor.com

הרצאות / סדנאות

 • הרצאתה: "כל אחד מיכחול | לצייר מציאות"

  נטע גנור הייתה ילדה מבטיחה מכל הבחינות.
  תלמידה מחוננת, ספורטאית מצטיינת ובעיקר בעלת כישורי ציור ויצירה מפותחים. בגיל 15.5 חיידק אלים ונדיר שפוגע ב - ל 1:500,000 ילדים, תקף את עמוד השדרה שלה והפך אותה למשותקת בכל גופה. במקום לשקוע בדיכאון ולבכות על מר גורלה, היא נאבקה מהרגע הראשון בבית החולים על מנת לנשום בכוחות עצמה, לבנות לעצמה עצמאות ולהחזיר את יכולות הציור שכל כך היו חסרות לה, למרות הקשיים הרבים ועל אף שאין לה ידיים לעשות זאת. באמצעות הפה בלבד ובעזרת המון כוח רצון נמצאים היום ברשותה של נטע מעל 240 ציורים! היא בעלת תואר ראשון ושני, והיא ובן זוגה מגדלים את ילדם המקסים איתי. דרך המסע המופלא והמעצים שעברה ובאמצעות שלל תובנות, נטע מוכיחה שלא משנה כמה הסיפור שלכם בחיים יכול להיות קשה, הבחירה באילו צבעים לצייר אותו היא שלכם!

   

  משך ההרצאה:  45 דקות.
  ההרצאה מלווה במצגת רלוונטית

רשמים בולטים מההרצאה / סדנא

 • כל אחד מיכחול | לצייר מציאות

  היה מעולה התלמידות הקשיבו לכל אורך ההרצאה .....
  המנהלות לא הפסיקו לדבר עליה ונשארו איתה  כדי להרגע מההרצאה לעוד חצי שעה אחר כך ...
   

  רינת כהן - מנהלת תחום התנדבות - החטיבה למצויינות חינוכית

  כל ישראל חברים
 • כל אחד מיכחול | לצייר מציאות

  הרצאה מצויינת. הסיפור של נטע הוא ללא ספק סיפור מיוחד, סיפור של נצחון המח והאופטימיות. למרות שנטע אומרת בתחילת ההרצאה שהיא אינה אוהבת את השימוש במילים "מעורר השראה" אבל זה בדיוק מה שהיא. חייבים לדאוג שתרצה יותר ובפני קהלים מגוונים כי ההשפעה החיובית שיש לה ולסיפור שלה - זו מהות ההשראה :-)

  אייל אריה

 • כל אחד מיכחול | לצייר מציאות

  ההרצאה היתה מעניינת מאוד וטובה מאוד.

  אני מאוד אוהב לשמוע סיפורי חיים אמתיים ובעיני סיפורים כמו של נטע שיש בהם גבורה הם השראה אמיתית ועידוד להרבה אנשים :-)

  גיל בר און

 • כל אחד מיכחול | לצייר מציאות

  רציתי להגיד שמאוד נהנתי.

  ההרצאה של נטע היתה מעניינת ומרגשת. אהבתי מאוד שזה היה משולב בקטעי ווידאו ותמונות ומשולב בהומור ואופטימיות.

  אורי אמתי