Javascript אינו מופעל בדפדפן שלך. הפעל אותו על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך.
יוני דרור

יוני דרור הוא מרצה, מנטור ומומחה ייחודי לניתוח, להבנת מסרים מדויקים, לאיסוף ולפענוח מידע באמצעות תמונות בכל סוגי המדיה וברשתות החברתיות. כמו כן הוא יצר את "הקוד הוויזואלי" – כלי לאבחן מצבים באמצעות תמונות שאנשים בוחרים לשלוח אליו או מעלים לאינטרנט. 
המחבר מציין שאנשים אינם מודעים למידע שהם "מתנדבים" לספק על עצמם ועל העסקים שלהם. מידע זה הוא בעל ערך רב בתחום העסקי ובתחום מערכות יחסים כאחד. 
הכותב הוא חתן "קרן אמריקה ישראל" לחדשנות בצילום. הוא רואה את ייעודו בהענקת אפשרות לאנשים לשנות את נקודת מבטם כדי שיראו את התמונה הגדולה והשלמה, ודרכה יבינו מה טוב עבורם. הוא עושה זאת באמצעות הידע הייחודי שלו בתחום זיהוי המידע הוויזואלי ובאמצעות מומחיותו הייחודית בהבנת שפת הגוף. יוני דרור מאמין שאין מודל אחד להצלחה המתאים לכולם, וכי על כל אחד ואחד ליצור את המודל הייחודי שלו לקריאת תמונות חייו, וזאת באמצעות הבנת המקור הפנימי, רכישת כלים והתאמתם למבנה האישיות שלו. 

הוא התחיל את דרכו המקצועית עוד מהיותו סטודנט צעיר. בשנת 1993 מכר את סרטו "הַקַּיִץ החלום", שבו יצר שפה ייחודית עבור הסרט. בשנת 1994 שידרה הטלוויזיה החינוכית הישראלית סדרה על יוני – "שימוש בתמונות ככלי ייחודי להשגת מטרות". סדרה זו עסקה במסעו כישראלי צעיר, החל בתקופת שירותו ביחידה מיוחדת, וכלה בשיטוטיו בג'ונגלים של דרום אמריקה. 
בשנת 1995 נבחר לקבוצת הקדטים של Moma בניו יורק והציג תערוכות ב - White Gallery.  בשנה זו הוא שהה בפרינסטון, השתתף בסדנאות "משמעות התמונה עבור האדם" והיה שותף לשיח עם מרצים בכירים מאירופה ומארצות הברית בתחום תולדות הצילום. 
במשך חמש שנים היה צלם עצמאי, ובשנת 2000 התפתח לתחום ייעוץ באמצעות כלים ויזואליים. הוא פיתח טכניקות שונות שהיו שלבים בפיתוח 'הקוד הוויזואלי'. עם השנים הוא ביסס את מעמדו כמומחה ייחודי וותיק בתחום אבחון באמצעות תמונות ושפת גוף. יוני הוזמן להרצות ולהעביר קורסים רבים בחברות ובארגונים שונים, במשרדי ממשלה, בבית הנשיא וברשויות חקירה ממלכתיות בנושא "ראייה מחוץ לקופסה". 
שיטותיו של יוני אפקטיביות ביותר ועוזרות לרבים מלקוחותיו להתפתח ולהתקדם בקריירה שלהם על ידי יישום השיטות בצורה מדויקת, בהתמדה, ברצון להצליח ובליווי אישי. אהבתו לאמנות ולחשיבה יצירתית הניעה אותו לחפש את הייחודיות של כל אחד מלקוחותיו, ועל ידי כך הצליח לבנות עבור כל אחד מהם מוצר מדויק התפור על פי מידותיו.  במהלך השנים ליווה יוני מומחים רבים, עסקים וחברות ולימד אותם לבנות אוטוריטה ובידול מהמתחרים. יוני נחשב בעיני רבים מנטור עסקי ואישי הנותן ללקוחותיו זווית מפתיעה על כל התרחשות.

הרצאות / סדנאות

 • ההרצאה: סודות התמונה המנצחת

  מידיי יום אנשים מעלים מעל מיליארד תמונות ומאות אלפי שעות של סרטונים לרשתות החברתיות כחלק תמים משגרת יומם. הם לא מודעים לכך שבתמונות ובסרטונים נמצא מידע רב על חייהם האישיים והמקצועיים, מידע על הכוונות והפוטנציאל שלהם.
  המידע שבתמונות יכול לשמש ככלי עוצמתי לקידום אישי או בשימוש לא נכון ככלי הרסני הפועל נגד מפרסם התמונה.

  ידוע שמי שישים ידו על המידע הזה יזכה ליתרון משמעותי על מתחריו העסקיים, יבין הקשרים אישיים ומקצועיים ויעמוד בעמדה עדיפה בכל משא ומתן.
  בהרצאה "סודות התמונה המנצחת" מתפרסמת לראשונה הנוסחה הסודית לאיסוף מידע מתמונות.

  ההרצאה "סודות התמונה המנצחת"  מתריעה על  הסכנות והמשמעויות בהעלאת תמונות לא מבוקרת לרשת. למעשה מדובר בהרצאה שתשנה את כל הראיה שלך ואת הדרך בה את/ה מפרסם תמונות.
  בהרצאה נלמד כיצד להבדיל בין הפרופיל הווירטואלי שלך למי שאתה במציאות.
  תקבל  כלים כיצד לאסוף ולהבין את המידע המצוי בתמונות  ואיך להשתמש במידע הזה נכון ולטובתך.
  אם מסקרן אתכם לדעת את הסודות של התמונות שלכם ושל אחרים, הזמינו את ההרצאה היום.

  משך ההרצאה: שעה

  ההרצאה מלווה במצגת רלוונטית ונדרש מקרן, ברקו והגברה + מיקרופון אלחוטי

רשמים בולטים מההרצאה / סדנא