Javascript אינו מופעל בדפדפן שלך. הפעל אותו על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך.

אלי גוטמן

אחד ממאמני הכדורגל המוערכים בליגת העל שנאלץ לפרוש בסוף 2018 מקריירת אימון ארוכה ועמוסה בהישגים. גוטמן החל את קריירת האימון בליגה ב' וטיפס  מעלה ללא קיצורי דרך עד אימון נבחרת ישראל בכדורגל.
גוטמן מזוהה עם תיכנון , אסטרטגיה, אמונה, נחישות והתמדה שהביאו למסע מרתק ועמוס בהישגים היסטוריים אשר הסתיים בסוף 2018 לאחר ש "הלב אמר אחרת".
 

אלי גוטמן


אלי גוטמן נולד בשנת 1958 בעיר חיפה להורים ניצולי שואה.
נשוי לסמדר ואב לשלושה בנים.
בעל תואר ראשון, בוגר המכללה לחינוך גופני במכון וינגייט.
תשוקתו לכדורגל והאתגרים שהציב לעצמו הפכו מנוף לקריירה מפוארת.
גוטמן ידע לטפס דרך הכישלונות ,  החלטותיו האמיצות, הביאו אותו ואת קבוצותיו לפיסגת הכדורגל הישראלי.
בדצמבר 2018 הודיע גוטמן על פרישה מאימון כדורגל בשל בעיות רפואיות, והמלצת רופאיו לפרוש מאימון ולחפש משמעות חדשה לחייו.


 

הרצאות / סדנאות

 • ההרצאה: "הלב אמר אחרת"


  בין אם זה בחיים האישיים או העסקיים, כולנו זקוקים להשראה. כולנו זקוקים למתווה דרך מסודר. ולכולנו יש רצון להיות במגמת שפור מתמדת. בהרצאה אלי גוטמן מספר בכנות רבה על האדם שמאחורי הזרקורים, על התחושות והרגשות שהביאו אותו להיות המאמן שהוא הפך להיות. על החשיבות של המאמן כמנהיג לא רק על המגרש, אלא גם בחיים. בהרצאה תקבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של מי שהיה מאמן נבחרת ישראל , הקדיש את חייו לכדורגל, הביא לזכייה היסטורית של הפועל באר שבע בגביע המדינה, זכייה היסטורית של הפועל חיפה באליפות המדינה, והעפלה היסטורית של הפועל תל אביב לשלב הבתים של ליגת האלופות. ועוד על היכולת של “הגרמני” לייצר 'חוזה רגשי'
  מול השחקנים כדי להביא אותם לנצחון!

  "כדי להגיע לנצחון בכל תחום
  ובפרט בכדורגל, יש צורך
  באסטרטגיה, בטקטיקה סדורה
  ובאימון מנטאלי". 

  תובנות מההרצאה:
  ◆ מנהיגות מעשית- המגרש כמשל לחיים.
  ◆ קבלת החלטות
  ◆ אומץ ניהולי
  ◆ עבודת צוות
  ◆ כלים לניהול אתגרים.
  ◆ הבנה אסטרטגית.
  ◆ חוסן מנטאלי ככלי לניצחון.
  ◆ הצורך בשינוי למטרת התקדמות.

  משך ההרצאה: שעה

  צרכים טכניים: מקרן, ברקו,הגברה, מדונה או מיקרופון אלחוטי


   

רשמים בולטים מההרצאה / סדנא

 • ההרצאה: "הלב אמר אחרת"


  "בתאריך 20/8/2019 אלי העביר לכל מנהלי המחלקות של אגף הרכש בחברת החשמל סדנא בנושא מנהיגות. עולם התוכן דיבר על אסטרטגיות של ניהול ותכנון וחוזה ריגשי להנעת עובדים. דרך ההצגה היתה מרתקת מכיוון שבאה מכיוון של סיפורים אישיים, מרגשים ואותנטיים. ההרצאה נתנה לכולם השראה, חומר למחשבה וכל הזמן אני שומעת... "כמו שאלי אמר בהרצאה..." אלי השאיר חותם ומעבר למסרים החשובים,  ריגש את המשתתפים מאוד"
   

  שירי גרופר

  מנהלת משאבי אנוש, חברת החשמל.
 • הלב אמר אחרת

   "אני רוצה להודות לך על ההרצאה המרתקת, המלמדת והסוחפת, ההרצאה הועברה באופן דינמי מרגש ומעניין מאד והתרשמנו מאד מהאותנטיות והכנות בדברים ואיך קשרת קשר את האירועים המיקצועיים והאישיים השונים שעברת במהלך קריירת האימון להחלטות שלקחת - איך להמשיך ומה צריך לשנות ולשפר בהסתכלות של מאמן ומנהיג. הפידבקים  שקיבלתי היו מצויינים ואני בהחלט אמליץ לכל מי שאוכל להזמין את אלי להרצאה בארגון שלו."

   

  ארז תעו - סמנכ״ל תפעול גלובל

  ורינט.
 • הלב אמר אחרת

  "ערכנו אתמול את חגיגות קבלת השנה החדשה לעובדי רדיו חיפה.  כוכב הערב היה אלי גוטמן, לשעבר מאמן נבחרת ישראל שהרצה על מהלך חייו הסוערים, העליות, הירידות ועד הרגע שהלב אמר לו לעצור ולפרוש. אני מכיר את אלי 25 שנה. , פגשתי אותו חיוור כסיד בחדר טיפול נמרץ בבית החולים כרמל ובהרבה אירועים שמחים יותר ופחות. אתמול התגלה לי אלי שלא הכרתי. אלי שיודע להודות בכשלונות, אלי שידע לא אחת לשנות כוון ודרך, אלי שאהבת האדם והשחקן עומדת אצלו במקום הראשון, מאמן עם רגישות אנושית יוצאת דופן ותובנות לחיים טובים יותר שהוא מעניק לשומעים."

  דני נישליס

  מנכ"ל רדיו חיפה