Javascript אינו מופעל בדפדפן שלך. הפעל אותו על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך.

אודותינו

הרבה השתנה בעולם התקשורת והתרבות מאז שנות התשעים בהן הייתי מנכ"ל סוכנות אימג' . תקופה שהופעה בטלוויזיה ו"כוכבוּת" היו מנת חלקם של מתי מעט. היום הכל מהיר ואינטנסיבי יותר. ישנם עשרות כוכבים שנעלמים ברגע ויש כוכבי על שזוהרם בוהק שנים, גם אם הם "נולדו" בתכניות טלוויזיה, ברשתות חברתיות ועוד. היום זו המציאות.  רב תחומיות כבר לא נחשבת מילה גסה. המושג "טאלנט" הפך למונח שגור ואהוד אשר מכנס לתוכו רב תחומיות. יוצרים מוכשרים שכותבים ומשחקים הופכים לפרזנטורים.

בעולם שבו התכנים משתנים תדיר נדרשת ורסטיליות של כל העוסקים בדבר. דווקא עולם כזה דורש קרקע יציבה - קרקע שתצמיח אנשים מוכשרים, רב תחומיים ויחד עם זאת מקצוענים. הקרקע היציבה הזאת היא הסוכנות שלי שמהווה בסיס איתן עבור כל מי שמיוצג בה על ידי ועל ידי צוות המשרד.    לאחר חמש שנים אינטנסיביות כמנכ"ל סוכנות אימג' ייסדתי את הסוכנות לייצוג וניהול טאלנטים. בתאריך העגול 20 בדצמבר, בשנת 2000, גזרתי רשמית את הסרט.  רציתי לייצג אנשים מעולמות תוכן שונים בדרך שלי.  וכך, עד היום, צוות הסוכנות ואני מנהלים עסקית ובאופן אישי וצמוד טאלנטים מובילים בתחומם.

אנחנו מהווים את הקרקע התומכת והמניעה של התפתחות המיוצגים שלנו, בין אם הם מומחים בתחומם, או אמנים רב תחומיים. ההתמקדות שלנו היא במנחי טלוויזיה, מרצים מתחומים שונים (שמחלקת ניהול ההרצאות שלנו מטפלת בהם),ספורטאים, משפיענים, יוצרים, שחקנים  וגם אנשים מיוחדים עם חלומות גדולים, רצון ויכולות גבוהות להגשים אותם. אני תמיד עובד "יד ביד"  עם מיוצגיי - מייעץ להם בדרכם האמנותית, תוך טיפול שוטף בכל ענייניהם המקצועיים, החוזיים - משפטיים והכספיים. למיוצגיי היוצרים, אנשי הפיתוח והתוכן, אני מעניק תשומת לב יתרה בנושא זכויות יוצרים. אני מלווה את הרעיון בדרך להפיכתו לפורמט, עובד מול מפיצים לשוק הבינלאומי ומטפל במכירת הפורמט לחו"ל.

ספורט אולימפי:
מתוך אהבה אישית שלי לעולם הספורט האולימפי ורצוני לתרום במעט את חלקי, הצוות ואנוכי מייצגים מחלקה מיוחדת (יחידה בארץ) של ספורטאים אולימיפיים - ספורטאי הווה ועבר וספורטאים צעירים שהם כבר תקוות אולימפיות (בתקווה שיהיו לנו רבים ומוצלחים כאלו בארץ).  אנחנו דואגים לליווי של הספורטאים בכל האספקטים המסחריים והתקשורתיים. אנחנו מנהלים את הקשר  בין הספורטאים לחברות מאמצות, מעניקים ייעוץ תקשורתי, מסחרי, התנהלות ברשתות החברתיות, בניית הרצאה ועוד.

הרצאות:
ההרצאה הראשונה של אריק זאבי יצאה לדרך ב-2005. הילד שלא אהב לדבר מול קהל ואף נמנע מכך עד גיל הבגרות, מצא את עצמו אומר "כן" להצעה להרצות בפעם הראשונה בפני חברת הייטק גדולה, בחו"ל ובאנגלית! הוא אמר "כן"  כשלא היתה עדיין באמתחתו הרצאה מוכנה וכשמעולם לא עשה זאת לפני כן.  ליוויתי את התהליך מקרוב לכל אורך הדרך וכיום אריק זאבי הוא המרצה מספר אחד בארץ בתחום שלו.  המשרד מתמחה בבבחירה ובליווי מרצים מתחילת דרכם, בבנייה ופיתוח ההרצאה וקו העלילה, בניית מצגת רלוונטית, ניהול התכנים ברשתות החברתיות, שיווק ההרצאה בארץ ובעולם, עבודה מול כל סוכנויות המרצים הגדולות בארץ, ניהול הרצאות פתוחות לקהל הרחב וסדנאות יומיות לקהלים שונים.
מהי הדרך שלי? לפני הכל חשוב לי לאהוב את מה שאני עושה כשאני קם בבוקר - לחשוב משפחה,  להתנהל בכל צעד על בסיס של אמון הדדי והערכה. חשוב לי להתחבר למי שאני מייצג, למה שהוא עושה, לומר את האמת ולא לפגוע. לכבד את הרצונות, השאיפות והחלומות של כל אחד ואחת.

אני קודם מקשיב ורק בסוף אומר את מה שיש לי להגיד, תוך הפעלת שיקול דעת המבוסס על הניסיון הרב שצברתי במהלך השנים, לצד התחשבות באינטרסים האמנותיים והעסקיים המותאמים למיוצג. אני פועל מתוך מקום מכבד השואף לקדם ולפתח באופן המיטבי והנכון ביותר עבור המיוצג שעומד מולי. לידי. לצידי. במשך שנים עבדתי והשקעתי מאמצים על מנת שהסוכנות תהווה קרקע יציבה למיוצגים שלי, במציאות שמשתנה תדיר. כשהקרקע יציבה אפשר לעוף.
שלכם,
רפי עגיב

רוצים להאזין לפודקאסט בנושא העשייה שלנו?
ההתפתחות שחלה בתחום הייצוג עם השנים, הבחירות שנעשו
ואיך המצאנו את עצמנו בחדש עם פרוץ משבר הקורונה?

מראיין: אריק זאבי
ערך, ארז וקולו מופיע בפתיח: יונתן גל , שמע פודקאסטים


 


רפי עגיב

מנכ"ל ובעלים

נולדתי בדצמבר 1970 באור יהודה. אני נשוי לדנה ואבא לשלוש בנות קסומות - סוּף (על שם הים) וגפן (על שם הצמח) ואביגיל (כי אהבנו את השם ) . אנחנו גרים
בבנימינה משנת 2014, חיים באווירה הכפרית לאחר שנים רבות בתל אביב. 
בעברי הייתי קצין בנ"מ בחיל האוויר. בשנת 1992 לקראת סוף השירות, בעודי יושב ב"קפה הפוך" המיתולוגי ברחוב בן יהודה
בתל אביב, קיבלתי פתק מאורלי חורש היקרה, שחיבר אותי לבטי רוקאווי. הייתי דוגמן מספר שנים וזו היתה הזדמנות טובה עבורי
ללמוד את דרכי העבודה של סוכן וההיבטים השונים "בשטח".
מהר מאוד ומה שהתברר בהמשך כהתפתחות טבעית עבורי, הפכתי לבּוּקֶר בסוכנות אימג' ובהמשך ניהלתי את הסוכנות בשיאה
בשנות התשעים.
רכשתי ניסיון רחב בתעשייה ויחד עם זאת גם הבנתי שעולם המדיה, התקשורת, האמנות והתרבות, משתנים והופכים את הסדר המוכר על פניו. 
פתחתי את הסוכנות העצמאית שלי בשנת 2000. ביום בו חגגתי 30. יחד עם חברים טובים וצ'ילי הגולדן רטריברית (שברוחה עדיין איתי). 

אני ספורטאי בנפשי, ברוחי, בגופי. מתקשה להתחיל או לסגור את היום בלי אימון כח טוב או ריצה. החל מאוקטובר 2015 מתאמן בשיטת
עידו פורטל (גגלו)תחת ידיו המוכשרות של רועי גולדשמיט הגדול.
ב 2016 צלחתי את המרתון הראשון לי.
כל ארבע שנים הכל עומד מלכת כשיש אולימפיאדה, אני מנסה לראות ה-כ-ל. 
במשך שנים הרביתי לצייר בסגנונות שונים ולא מעט קומיקס. קיימתי והשתתפתי בתערוכות שונות.
 

שירה רגב

מנהלת כספים

טלי גולן

מנהלת שחקנים

אדוה בנאור

מנהלת בוקינג מרצים

אופיר מלכה

מנהלת בוקינג מרצים ושת"פים


אבא שלי

אבא שלי

התמונה הפותחת באתר משנת 2011, מייצגת עבורי מורשת ותלווה את פועלי לעד. היא השער לכל מה שמגדיר אותי.
אבי ז"ל נפטר ב 24 למרץ 2014 והפך את התמונה הנדירה הנ"ל ,לפיסת היסטוריה המונצחת בפריים אחד שצולם ב 1948 בחנות צילום באיטליה, בעת שמשפחת עגיב נמלטה ארצה, תוך כדי שהיא משאירה את כל רכושה מאחור בטריפולי, לאור הכניסה המיועדת של  הנאצים ללוב.

בתמונה רואים את סבי ז"ל, רפאל (אני נקרא על שמו) , סבתי ז"ל מיסה, ואבי ז"ל משה (מוסה) עגיב.
לא זכיתי להכיר את סבא שלי וסבתא וניחוחות המטבח הטריפולטאי במטבח ביתה  זכורה לי היטב מנוף ילדותי . 

קראו עוד